HOTEL KING W RZYMIE > WITAMY > 3-GWIAZDKOWY HOTEL W POBLIZU SCHODÓW HISZPANSKICH W CENTRUM RZYMU

BEZPŁATNY INTERNET WI-FI
BEZPŁATNY INTERNET WI-FI
Hotel King w Rzymie
 

STRONA GLÓWNA       |         POKOJE I USLUGI         |         LOKALIZACJA         |         VIDEO         |         REZERWACJE       |         OFERTY

Rezerwuj Online

Rezerwuj Online

Witamy w hotelu King w Rzymie

Nasz otwarty w 1953 roku 3-gwiazdkowy hotel oferuje noclegi w centrum Rzymu od ponad pólwiecza. Polozony niedaleko Schodów Hiszpanskich Hotel King jest znany ze swoich korzystnych cen i swietnej lokalizacji w poblizu najwazniejszych atrakcji i punktów handlowych Rzymu - aby dotrzec do Piazza di Spagna, Via Veneto, Fontanny di Trevi czy Panteonu wystarczy kilkominutowa przechadzka.

Hotel King oferuje 72 pokoje, z czego 58 dwuosobowych. Wszystkie wyposazone sa w klimatyzacje, telewizje satelitarna, mini-bar i prawatna lazienke. Cena pokoju obejmuje takze obfite sniadanie kontynentalne!

Skorzystaj z naszego systemu rezerwacji online – zapewniamy korzystne ceny. Ceny podane na naszej stronie są cenami za pokój i obejmują kontynentalne śniadanie z mnóstwem świeżych owoców, szynek, serów, jogurtów, herbatą, kawą, cappuccino i lokalnymi specjałami.

Taras na dachu

Jedna z najwiekszych atrakcji pobytu w hotelu King jest bez watpienia taras na dachu, z którego mozna podziwiac oszalamiajaca panorame Rzymu. Nasza niepowtarzalna oferte dopelniaja pokój goscinny i elegancki amerykanski Cocktail Bar.

 
 

NEWSLETTER I KOD RABATOWY

Newsletter & Discount Code Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymać Ekskluzywny kod rabatowy natychmiast!
  

Slynne Hiszpanskie Schody oddalone o 30 metrów od hotelu King sa popularnym miejscem spotkan zarówno turystów jak i Rzymian. W ciagu dnia zapewniaja chwile wytchnienia zmeczonym wedrówkami po tej pieknej, przeznaczonej dla pieszych dzielnicy Rzymu. Wieczorem Hiszpanskie Schody staja sie miejscem, gdzie smiech i muzyka wypelnia cieple, rzymskie noce.

Lokalizacja »

Pokoje i uslugi

Rzym, Wieczne Miasto, zostal zalozony tysiace lat temu dzieki dwóm braciom i pewnej opiekunczej wilczycy. Dzisiaj jest schronieniem dla ponad trzech milionów dusz i w przeciwienstwie do innych miast europejskich, jego populacja rosnie.

Wizyta Video »

 
POZOSTAŃ W KONTAKCIE
Facebook Twitter Flickr Youtube

GKING SRL - Via Sistina, 131 - 00187 Rome, Italy
Tel. +39 06 4880878 Fax +39 06 42011388 Biuro od 9:00 do 16:00 | Fax +39 06 42011388
P.IVA: 10507521002 | E-mail: king@hotelking.net

3-gwiazdkowy hotel w pobliżu Hiszpańskich Schodów i Fontanny di Trevi

  Strona zaprojektowana i administrowana przez: Fisheyes Ltd.